Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Gomér & Andersson Linköping
Kunst
Malerie
JOHANNES PTOK. Olie på skifer, signeret og dateret 1999.
272820. JOHANNES PTOK. Olie på skifer, signeret og dateret 1999.
Ca. 44x59,5 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Ca. 44x59,5 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Gomér & Andersson Linköping
Antal besøg:
7.744