Sæt MILITARIA, i taske, 20. århundrede.

272724. Sæt MILITARIA, i taske, 20. århundrede.

inklusive frakke, hat, vandflaske, hjelm, gasmaske, knapper mm. Tasken er ca 70 cm lang Knapperne er i kundeservice.

Slitage og pletter.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og pletter.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.202