MARC CHAGALL. Chagall Litografier IV, 1969-1973.

2725818. MARC CHAGALL. Chagall Litografier IV, 1969-1973.

Charles SORLIER, Roger PASSERON, udgaver André Sauret, Monte-Carlo, 1986. 224 sider. engelsk udgave.
indeholder to originale litografier. (frontispice og smudsomslag).

Brugsspor.

Kunstner/designer

Marc Chagall (1887–1985)

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsspor.

Kunstner/designer

Marc Chagall (1887–1985)

Antal besøg: 376