ANDERS WALLIN. OLIE på Panel, signeret 1945.

2724944. ANDERS WALLIN. OLIE på Panel, signeret 1945.

højde 31 cm, bredde 25 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

højde 31 cm, bredde 25 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 284