DOUGLAS L RENNIE. FLODLANDSKAB.

2724375. DOUGLAS L RENNIE. FLODLANDSKAB.

Olie på bord Signeret nederst til venstre 41x 49 cm 49 x 59 cm indrammet.

overfladesnavs.

Tema

George Melvin Rennie (1874- -1953)

Få foretaget en gratis vurdering!

overfladesnavs.

Tema

BID ART
Antal besøg: 226