INGER EKDAHL. Olie på lærred, signeret.

272249. INGER EKDAHL. Olie på lærred, signeret.

Ca. 80x60 cm.

Oramad.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 80x60 cm.

Oramad.

Antal besøg: 4.259