Sæt MALERIER, 3 stk, oliemalerier inkl. Gunnar Berglund.

272225. Sæt MALERIER, 3 stk, oliemalerier inkl. Gunnar Berglund.

Gunnar Berglund signeret G. Berglund, Paris-motiv, olie på lærred, 35x28 cm.
Signeret A. Svensson og dateret -58, bymotiv, olie på lærred, 50x60 cm.
Ubekendt kunstner, utydelig signatur, blomstermotiv, olie på lærred, 50x30 cm.

Lidt snavset.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lidt snavset.

Antal besøg: 1.965