Sæt MALERIER, 3 stk, oliemalerier inkl. Gunnar Berglund.
272225. Sæt MALERIER, 3 stk, oliemalerier inkl. Gunnar Berglund.
Gunnar Berglund signeret G. Berglund, Paris-motiv, olie på lærred, 35x28 cm.
Signeret A. Svensson og dateret -58, bymotiv, olie på lærred, 50x60 cm.
Ubekendt kunstner, utydelig signatur, blomstermotiv, olie på lærred, 50x30 cm.