DOSA, sølv, 1700/1800, vægt 28 gram.

272184. DOSA, sølv, 1700/1800, vægt 28 gram.

Uklare stempler. Glat, rektangulær med afrundede hjørner, højde 2 cm, længde 6,5 cm.
Herkomst: større sølvsamling.

Slitage, mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Herkomst: større sølvsamling.

Slitage, mærker og ridser.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.051