SKAB, "Rickard", Kirke Nielsen, Danmark. 1960'erne.

272146. SKAB, "Rickard", Kirke Nielsen, Danmark. 1960'erne.

Teaktræ med ben af egetræ. Mønstrede låger med hylder bagved. Bredde 103, dybde 44, højde 145 cm.

Slitage, mærker, ridser. Nøglen er sandsynligvis ikke original.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 4.488