2719311. BALLY, "Bugs Bunny's Birthday ball", 1990.
Højde 197 cm, længde 132 cm, bredde 56 cm.
Pinball Bugs Bunnys fødselsdagskugle -1990.
Mærke: Bally.
Model: Bugs Bunny`s B-DA 20009.
Serienummer: 20009 I605071.
Fremstillingsår: 1990.
Brugsslitage, ikke gennemgået eller funktionelt testet.
Spillet lyser op med ledningen i , "Justeringsfejl" vises i displayet.
Der ydes ingen garanti.
Nøgler mangler.