BALLY, "Bugs Bunny's Birthday ball", 1990.

2719311. BALLY, "Bugs Bunny's Birthday ball", 1990.

Højde 197 cm, længde 132 cm, bredde 56 cm.

Pinball Bugs Bunnys fødselsdagskugle -1990.

Mærke: Bally.
Model: Bugs Bunny`s B-DA 20009.
Serienummer: 20009 I605071.
Fremstillingsår: 1990.

Brugsslitage, ikke gennemgået eller funktionelt testet.
Spillet lyser op med ledningen i , "Justeringsfejl" vises i displayet.

Der ydes ingen garanti.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærke: Bally.
Serienummer: 20009 I605071.
Fremstillingsår: 1990.

Der ydes ingen garanti.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.851