FRANCISCO BARÓN. "Hestesjæl".

FRANCISCO BARÓN. "Hestesjæl".
2719278. FRANCISCO BARÓN. "Hestesjæl".

Skulptur af forgyldt og blånet bronze. To samlestykker 24,5x26x12 cm.

lette ridser.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

lette ridser.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 1.202