VAS, stentøj, "Paprika", Anna-Lisa Thomson, Upsala-Ekeby.

271798. VAS, stentøj, "Paprika", Anna-Lisa Thomson, Upsala-Ekeby.

Højde ca 52,5 cm. Mærket: UE 1081 ALT.

Slitage, pletter. Mindre mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.298