TÆPPE, rulleark, signeret AP, 255 x 178 cm.

271756. TÆPPE, rulleark, signeret AP, 255 x 178 cm.

Nummereret på bånd, 4.
Med geometrisk mønster.

Brugsslitage, pletter, mærke efter bord.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nummereret på bånd, 4.
Med geometrisk mønster.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 807