JOAN CARDELLACH. Udsigt over Cadaques.

2717017. JOAN CARDELLACH. Udsigt over Cadaques.

Akvarel på papir Signeret 29,5x17,5 cm.

Foxing. Det er ikke blevet undersøgt uden for rammen. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 415