KARL-GEORG LARING. Akvarel, signeret.

271587. KARL-GEORG LARING. Akvarel, signeret.

Vinterlandskab.
Ca. 32x36 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vinterlandskab.
Ca. 32x36 cm.

Antal besøg: 2.417