MASSE Sæt , 3 dele, Ronson, Omega, Win, 20. århundrede.

271583. MASSE Sæt , 3 dele, Ronson, Omega, Win, 20. århundrede.

Ronson Varaflame, gaslighter i æske Længde 6,5 cm Omega Superlighter, benzinlighter Højde 5 cm Win 1000, gaslighter i æske Højde 6 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.566