271580. SERVERINGSVOGN i malet træ, 20. århundrede.
Serveringsvogn i brunmalet træ og håndtag i stål. Den øverste spændeskive er aftagelig og bærer små fødder.
Højde 69 cm, længde 75 cm.
Farveafvisning Tørre revner Skader Øverste skive mangler en fod Forkert.