SEPPO KOHO. model "Octo 4240", loftslampe, sort lamineret, til Secto Design.

2715343. SEPPO KOHO. model "Octo 4240", loftslampe, sort lamineret, til Secto Design.

Højde ca 70 cm.

Mindre slitage, ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti ydet.

Kunstner/designer

Seppo Koho (Født 1967)

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 70 cm.

Kunstner/designer

Seppo Koho (Født 1967)

Antal besøg: 1.166