EDITH MARIA VON KNAFFL-GRANSTRÖM. Akvarel, signeret.

271459. EDITH MARIA VON KNAFFL-GRANSTRÖM. Akvarel, signeret.

Ca. 32x49 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 32x49 cm.

Antal besøg: 3.318