LOUNGE SOFA, LOUIS SEIZE STYLE.

2713595. LOUNGE SOFA, LOUIS SEIZE STYLE.

Fast polstret sæde og ryg, skåret forgyldt og malet dekor, højde 68, længde ca 170 cm.

Noget materialetab og revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Noget materialetab og revner.

Antal besøg: 581