EN EDWARDIANSK SØLVRØRENSER, PIERCER & TAMPERE.

2713522. EN EDWARDIANSK SØLVRØRENSER, PIERCER & TAMPERE.

Af sædvanlig form, anbragt i en cylindrisk ydre sag med jaget blomsterdekoration.
Mangler kendetegn og fabriksmærke, stemplet 'Sterling 950' til æskens ende.
6,5 cm total længde.
24g.

God brugt stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

6,5 cm total længde.
24g.

God brugt stand.

Lawrences Wessex
Antal besøg: 217