2713522. EN EDWARDIANSK SØLVRØRENSER, PIERCER & TAMPERE.
Af sædvanlig form, anbragt i en cylindrisk ydre sag med jaget blomsterdekoration.
Mangler kendetegn og fabriksmærke, stemplet 'Sterling 950' til æskens ende.
6,5 cm total længde.
24g.
6,5 cm total længde.
24g.