HAVEGRUPPE, 5 dele, Grythyttan stil, folde, 20. århundrede.

271233. HAVEGRUPPE, 5 dele, Grythyttan stil, folde, 20. århundrede.

Stole, total højde 82 cm.
Bord, diameter 100 cm. Højde 66 cm.

Renoveret / hvidmalet. Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stole, total højde 82 cm.

Antal besøg: 2.193