KNUT JANSON. Olie på Panel, signeret og dateret -46.

271203. KNUT JANSON. Olie på Panel, signeret og dateret -46.

14 x 18 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

14 x 18 cm.

Mindre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 778