LILLESTE DET BUTIK, dyr, huse og tilbehør, 2000'erne.
2711683. LILLESTE DET BUTIK, dyr, huse og tilbehør, 2000'erne.
Dyrebutik, dyr, ca 68 stk.
Hus, 2 stk, ca 40x42x15 cm & 40x15x37 cm.
Det ene hus er foldbart.
De fleste dyr mangler magneter, ridser, ridser/mærker, der kan opstå skader. Overfladesnavs. Ikke fuldt gennemgået, tilbehør kan mangle, dele kan være knækket til huset. Funktioner i huse kan være brudt. Der ydes ingen funktionsgaranti.
Dyrebutik, dyr, ca 68 stk.
Det ene hus er foldbart.