Kommode, rokokostil, 20. århundrede.

270950. Kommode, rokokostil, 20. århundrede.

Fineret i forskellige træsorter. Intarsia på disk.
Ca. længde 107, bredde 50, højde 75 cm.

Brugsslitage.
Skive med overfladeskade. Rapport.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 592