SPEJLBADE, messing, 1900 - århundredets anden halvdel.

2709076. SPEJLBADE, messing, 1900 - århundredets anden halvdel.

30 cm i diameter.

Normal Brugsslitage Mål og beskrivelse er omtrentlige og kan have en forskel. Kontakt os for en detaljeret fitnessrapport.

Få foretaget en gratis vurdering!

30 cm i diameter.

Antal besøg: 364