Plæneklipper, McCulloch M56-551, 2012.

2707871. Plæneklipper, McCulloch M56-551, 2012.

Benzindrevet plæneklipper.

Dæksel mangler over drivrem.
Ikke funktionstestet.
Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Benzindrevet plæneklipper.

Dæksel mangler over drivrem.
Ikke funktionstestet.
Brugsslitage.

Antal besøg: 1.210