MODELBIL, litografisk metalplade, 1930'erne / 40'erne, England.

270718. MODELBIL, litografisk metalplade, 1930'erne / 40'erne, England.

Pull-up funktion, fører, rat, nøgle. Længde 36 cm.

Slitage, erosion, ridser, mindre buler. Pull-up funktion ikke testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.151