KISTE, rattan, 20. århundrede.

2706495. KISTE, rattan, 20. århundrede.

Bredde omkring 69. Dybde omkring 45. Højde ca 46 cm.

Brugsslitage. Strækmærker. Pletter. For med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 523