VASE i glas, 2 stk, PO Ström for Alsterfors, signeret PO Ström og dateret 68.

270527. VASE i glas, 2 stk, PO Ström for Alsterfors, signeret PO Ström og dateret 68.

Orange/rød glasmasse, hvid indvendig.
Vase i orange glasmasse. Højde 13 cm. Diameter 9 cm. Signeret Po-stream 68.
Vær i rød glasmasse. Højde 7,5 cm. Diameter 9,5 cm. signeret PO Ström 68.

Micronagg.
Rapport.

Få foretaget en gratis vurdering!

Micronagg.
Rapport.

Antal besøg: 3.390