ET FORMICA KØKKENBORD.

ET FORMICA KØKKENBORD.
2704815. ET FORMICA KØKKENBORD.

på tilspidsede ben, højde 77 cm, bredde 91 cm, dybde 54 cm, forlænget 90,5 cm.

generel slitage, ridser og brugsspor, skuffen er meget stiv, beskadiget i toppen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 376