SOPPSLEV, sølv, stemplet Stockholm 1795. Samlet vægt ca 148 gram.

270414. SOPPSLEV, sølv, stemplet Stockholm 1795. Samlet vægt ca 148 gram.

Håndtag af sortfarvet træ. Længde 45 cm.

Monogram. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Monogram. Brugsslitage.

Antal besøg: 595