ANDY WARHOL (1928-1987). Efter. Mercedes F1 Streamline W196R.
270399. ANDY WARHOL (1928-1987). Efter. Mercedes F1 Streamline W196R.
Grano-litografi i passepartout, håndnummereret 406/1000 og tryksigneret redaktør "CMOA" 1986 (Museum of Art, Carnegie Institute Pittsburgh, USA.) 50 cm x 40 cm eller.