BORDSKRIFT, til cigaretter, delvist messing, 1970'erne.

270222. BORDSKRIFT, til cigaretter, delvist messing, 1970'erne.

Højde 14,5 cm, hævet 24 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 14,5 cm, hævet 24 cm.

Brugsslitage, ridser.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 934