ANTONI VILA ARRUFAT. landudsigt.

2701201. ANTONI VILA ARRUFAT. landudsigt.

Kultegning på papir limet til papir Signeret og dateret 1932 12,7x18,2 cm.

Oxidation.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Oxidation.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 264