HELÉN TAPPER. Tønde, glas, Johansfors, signeret H Tapper.

270013. HELÉN TAPPER. Tønde, glas, Johansfors, signeret H Tapper.

Højde 7 cm Diameter 36 cm.

Let Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 7 cm Diameter 36 cm.

Let Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.620