1/34 SS-EHRENDOLCH lodret vedhæng til SS dolk.

2696923. 1/34 SS-EHRENDOLCH lodret vedhæng til SS dolk.

Længde 12,5 cm Mærket i metallet DRGM Skin stemplet og mærket 1/34.

Brugsslitage Der mangler en lille rem.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 943