GLAS SERVICE, 61 dele, "Pippi", Walter Hickman, Kosta.

269609. GLAS SERVICE, 61 dele, "Pippi", Walter Hickman, Kosta.

12 glas, højde 17 cm 12 glas, højde 17 cm 13 glas, højde 15 cm 12 glas, højde 8 cm 12 glas, højde 9 cm Få mærket.

Brugsslitage, mindre ridser. Lidt gulnet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.068