EN MÆNGDE ENGELSK BØGER.

EN MÆNGDE ENGELSK BØGER.
2695633. EN MÆNGDE ENGELSK BØGER.

hovedsagelig begyndelsen af det 20. århundrede, herunder bl.a. 'Billeder fra græsk liv og historie' 'Den schweiziske familie Robinson' og mere (14) 'Lays of Ancient Rome' 'The Life of Gladstone vol I-II' 'The Antiquary' 'The Signs of the times' (14).

Ikke samlet.
Nogle mærker og ridser på indbindingen, enkelte folder og mindre rifter overalt.
Rævning og pletter hele vejen igennem i forhold til alder og brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke samlet.

The Auction Hub
Antal besøg: 294