CORNISCHER, træ, hvidmalet og forgyldt, 3 stk.

269558. CORNISCHER, træ, hvidmalet og forgyldt, 3 stk.

Længde henholdsvis 256, 200 og 110 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 701