PETER FRIE. kystmotiv, litografi.

2695575. PETER FRIE. kystmotiv, litografi.

Nummereret 132/170, signeret, ca 79x57 cm (81x59).

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Peter Frie (Født 1947)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Peter Frie (Født 1947)

Antal besøg: 643