SVEN JONSON. olie på lærred.

SVEN JONSON. olie på lærred.
2694972. SVEN JONSON. olie på lærred.

"Madonna". Signeret og dateret -47. 41x33 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Sven Jonson (1902–1981)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Sven Jonson (1902–1981)

Antal besøg: 647