ALEXANDER KUNICKI. Olie på lærred, signeret.

269480. ALEXANDER KUNICKI. Olie på lærred, signeret.

Ca. 74x74 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Alexander Kunicki (Født 1938)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 74x74 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Alexander Kunicki (Født 1938)

Antal besøg: 3.436