SNAPPSGLAS, PLUNTA, første halvdel af det 19. århundrede.

269431. SNAPPSGLAS, PLUNTA, første halvdel af det 19. århundrede.

Pung med glas, første halvdel af 1800-tallet Pung, højde 21 cm Glas, højde 8,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 849