SOFA, emma model, 1900-tallet.

269425. SOFA, emma model, 1900-tallet.

Længde 246 cm.

Pletter. Brugsslitage. Der mangler en knap og kantbåndet er slidt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 246 cm.

Antal besøg: 592