GUSTAV ADON. "Rødstart". Olie på lærred, signeret.

269381. GUSTAV ADON. "Rødstart". Olie på lærred, signeret.

43x37 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Gustav Adon (1922–1998)

Få foretaget en gratis vurdering!

43x37 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Gustav Adon (1922–1998)

Antal besøg: 936