CUZCO SCHOOL, 18TH CENTURY. Jomfru af mælken.

2692216. CUZCO SCHOOL, 18TH CENTURY. Jomfru af mælken.

Olie på lærred limet på pap 49x37,5 cm.

Talrige ommalinger og restaureringer. Tab af billedlaget. Stuk og forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 971