Sæt OF PORCELAIN, 5 dele, inklusive ballerina, Nao, Spanien.
269001. Sæt OF PORCELAIN, 5 dele, inklusive ballerina, Nao, Spanien.
Ballerina, højde 13,5 cm, stemplet Nao Ankpar, højde 13 cm, stemplet Metzler & Orloff, Tyskland Kvinde med ænder, højde 20 cm, stemplet med Crowned S Vase, højde 20 cm Blomsterpige, højde 24 cm, signeret PF.