STEN DUNÉR. "Den blå sten", Kridt/blyant, signeret og dateret.

2689631. STEN DUNÉR. "Den blå sten", Kridt/blyant, signeret og dateret.

Signeret Sten Dunér, dateret 1981.
Billedmål 49 x 34 cm.
Rammemål 67 x 52 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål 49 x 34 cm.
Rammemål 67 x 52 cm.

Antal besøg: 402