SOFAGRUPPE, 4 dele, Chippendale stil, 20. århundrede.

268903. SOFAGRUPPE, 4 dele, Chippendale stil, 20. århundrede.

Bonat træ. Ryg og sæde i rattan. Sofa, længde 180 cm. Borddiameter 86, højde 62 cm.

Brugsslitage, nogle små blå mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.019